Dahua HAC-HDW1231T-Z-A-2712, 2.7-12mm, IR 60m, 2MP

Dahua HAC-HDW1231T-Z-A-2712, 2.7-12mm, IR 60m, 2MP
| Камери | |
| Тип камера | HD-CVI |
| Вид корпус | Купол |
| Нощен режим до | 60m |
| Обектив | 2.7-12mm |
| Резолюция | 2MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V |
| Микрофон | Да |
€95.76 (184.15лв.)
Без данък: €79.80 (153.46лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: HAC-HDW1231T-Z-A-2712
- Тегло: 0.80kg
- Модел: HAC-HDW1231T-Z-A-2712






-250x250.jpg)








