2MP Dahua HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B, 3.6mm, IR 60m

2MP Dahua HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B, 3.6mm, IR 60m
| Камери | |
| Тип камера | HD-CVI |
| Вид корпус | Булет |
| Нощен режим до | 80m |
| Обектив | 3.6mm |
| Резолюция | 2MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V |
| Микрофон | Да |
€60.42 (116.19лв.)
Без данък: €50.35 (96.82лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B
- Тегло: 1.00kg
- Модел: HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B




-250x250.jpg)













