4MP Wi-Fi IP камера Dahua IPC-HFW1430DS-SAW-0280B

4MP Wi-Fi IP камера Dahua IPC-HFW1430DS-SAW-0280B
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Булет |
| Нощен режим до | 30m |
| Обектив | 2.8mm |
| Резолюция | 4MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V |
| Слот за карта памет | Да, до 256GB |
| Wi-Fi модул | Да |
| Микрофон | Да |
€116.28 (223.61лв.)
Без данък: €96.90 (186.34лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: IPC-HFW1430DS-SAW-0280B
- Тегло: 1.00kg
- Модел: IPC-HFW1430DS-SAW-0280B











