2MP ColorVu IP камера Hikvision DS-2CD2327G2-LU






2MP ColorVu IP камера Hikvision DS-2CD2327G2-LU
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Купол |
| Нощен режим до | 30m |
| Обектив | 4mm |
| Резолюция | 2MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V & PoE |
| Слот за карта памет | Да, до 256GB |
| Микрофон | Да |
€221.16 (425.29лв.)
Без данък: €184.30 (354.41лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: DS-2CD2327G2-LU
- Тегло: 0.50kg
- Модел: DS-2CD2327G2-LU




-250x250.jpg)












