4MP IP AcuSense Hybrid ColorVu Hikvision DS-2CD2043G2-LI2U с IR 40м

4MP IP AcuSense Hybrid ColorVu Hikvision DS-2CD2043G2-LI2U с IR 40м
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Булет |
| Нощен режим до | 40m Hybrid ColorVu |
| Обектив | 4mm |
| Резолюция | 4MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V & PoE |
| Слот за карта памет | Да, до 512GB |
| Микрофон | Да |
€202.92 (390.22лв.)
Без данък: €169.10 (325.18лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: DS-2CD2043G2-LI2U
- Тегло: 0.50kg
- Модел: DS-2CD2043G2-LI2U




-250x250.jpg)













