Камера за разпознаване на номера, 2MP IP Full HD Hikvision iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(C) (8-32)

Камера за разпознаване на номера, 2MP IP Full HD Hikvision iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(C) (8-32)
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Булет |
| Нощен режим до | 50m |
| Обектив | 8-32mm моторизиран |
| Резолюция | 2MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V & PoE |
| Слот за карта памет | Да, до 128GB |
€1,552.68 (2985.80лв.)
Без данък: €1,293.90 (2488.17лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(C) (8-32)
- Тегло: 2.00kg
- Модел: iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(C) (8-32)




-250x250.jpg)













