2MP мини IP PTZ камера Hikvision DS-2DE2A204IWG1-E

2MP мини IP PTZ камера Hikvision DS-2DE2A204IWG1-E
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Купол |
| Нощен режим до | 20m |
| Обектив | 2.8-12mm |
| Резолюция | 2MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V & PoE |
| Слот за карта памет | Да, до 512GB |
€277.02 (532.71лв.)
Без данък: €230.85 (443.92лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: DS-2DE2A204IWG1-E
- Тегло: 1.00kg
- Модел: DS-2DE2A204IWG1-E















