IP Hybrid ColorVu камера 8MP, 2,8мм, IR 30м Hikvision DS-2CD1083G2-LIUF


Ново


IP Hybrid ColorVu камера 8MP, 2,8мм, IR 30м Hikvision DS-2CD1083G2-LIUF
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Булет |
| Нощен режим до | 30m Hybrid ColorVu |
| Обектив | 2.8mm |
| Резолюция | 8MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V & PoE |
| Слот за карта памет | Да, до 512GB |
| Микрофон | Да |
€196.08 (377.06лв.)
Без данък: €163.40 (314.22лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: DS-2CD1083G2-LIUF
- Тегло: 0.50kg
- Модел: DS-2CD1083G2-LIUF







