4MP ColorVu IP камера Hikvision DS-2CD2047G3-LI2UY


Ново


4MP ColorVu IP камера Hikvision DS-2CD2047G3-LI2UY
| Камери | |
| Тип камера | IP |
| Вид корпус | Булет |
| Нощен режим до | 40m |
| Обектив | 4mm |
| Резолюция | 4MP |
| Тип монтаж | Външен |
| Тип захранване | 12V & PoE |
| Слот за карта памет | Да, до 512GB |
| Микрофон | Да |
€283.86 (545.86лв.)
Без данък: €236.55 (454.89лв.)
- Наличност: В наличност
- Модел: DS-2CD2047G3-LI2UY
- Тегло: 1.00kg
- Модел: DS-2CD2047G3-LI2UY

-250x250.jpg)














